Abluka Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Abluka Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Abluka, yapımcılığını Nadir Öperli , Enis Köstepen ikilinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Emin Alper oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Tülin Özen , Mehmet Özgür , Ozan Akbaba , Müfit Kayacan , Berkay Ateş gibi başarılı isimler yer almaktadır. Kadir, uzun yıllardan sonra hapisten çıkmıştır ve karşısında eski dostu emniyette görevli olan Hamza çıkmıştır. Kadir ile Hamza bir iş anlaşması yapar. Kadir Hamza için sokakta muhbirlik yapacaktır. Kadir’in bu film de dram dolu hayatı yer almaktadır. Abluka izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Abluka tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Abluka filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Abluka full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.