Aşka Geldik Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Aşka Geldik Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Aşka Geldik, yapımcılığını Hamdi Bor , İlham Muharremov ikilinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Muharrem Özabat’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Metin Yıldız , Yakup Yavru , Barış Koçak , Hüseyin Elmalıpınar , Ali Tutal gibi başarılı isimler yer almaktadır. 2017 Türkiye ve Azerbaycan iş birliği ile çekilip, beyazperde’ye yakın bir tarihte sürülecek olan film de ana konu Komedi üzerine kurgulanmıştır. Kadrosu bir hayli geniş ve güçlü aktörler ile dolan film, 20 Ekim 2017 günü vizyonda olması beklenmektedir. Aşka Geldik izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Aşka Geldik tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Aşka Geldik filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Aşka Geldik full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1117 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.