Benzersiz Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Benzersiz Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Benzersiz, yapımcılığını Lal Sanat Yapımcılık üstlendiği yönetmen koltuğunda İlker Sarı oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal , Ekin Türkmen , Ebru Sarıtaş , Ruhi Sarı , Selahattin Taşdöğen gibi başarılı isimler yer almaktadır. Kendi halinde bir eczacı olan bir adam, bir gece nöbet tutarken başına talihsiz bir kaza gelir. Bu kazadan sonra ağır bir ameliyat geçirir ve gözünü farklı biri olarak açar. Bu süreç sonrası gerçek benliğini sorgulamaya ve hakikatin peşinde kendini aramaya başlar. Ancak bu süreç hem onun için hem de çevresindekiler için oldukça zorlu geçecektir… Benzersiz izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Benzersiz tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Benzersiz filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Benzersiz full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1117 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.