Ceza Filmini izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: Ceza Sansürsüz HD kalitede FullHDFilmTekPart.com Sunar, yorum atmayı unutmayınız.
loading...
Film Bilgileri

Ceza Filmini izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ceza, Ceza izle, Ceza sansürsüz izle, Ceza sansürsüz full hd izle, Ceza tek parça izle, Ceza 720p izle, Ceza 1080p izle, Ceza reklamsız izle, Ceza 2014 izle, Ceza filmini izle

Yapımcılığını Ahmet Nurdağ’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Burak Donay’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Calayır, Sertaç Akkaya, Ebru Şancı, Deniz Gönen Türkcan, Tuğçe Koçak gibi başarılı isimler yer almaktadır. Ceza filminin konusu; Okuduğu okulda popüler bir genç olan Levent, en yakın arkadaşı Cem ile birlikte hafta sonunu geçirmek için bir plan kurar. Buna göre hafta sonu kız arkadaşlarını da yanlarına alıp sınırları zorlayan bir parti yapacaklardır ve bunun için zengin bir ailenin oğlu olan Selim’i kullanmaya karar verirler. Saf bir genç olan Selim’e ailesinin yazlığını ayarlaması durumunda onun için Müge’yi getireceklerini söylerler. Selim, Şile’deki yazlıklarını ayarlar ve kredi kartını Cem’e teslim eder. Levent, Filiz’i; Cem de Arzu’yu yanında götürür. Selim ise Müge ile birlikte olacaktır. Grup, gece normal başlasa da alkol ve uyuşturucunun etkisiyle kontrolü kaybedip gecenin beklenmedik şekilde ilerlemesine tanık olur. Ceza izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Ceza tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Ceza filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Ceza full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.