Damat Takımı Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Damat Takımı Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Damat Takımı, yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Furkan Andıç , Pelin Akil , Özgürcan Çevik , Açelya Topaloğlu , Sarp Can Köroğlu gibi başarılı isimler yer almaktadır. Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can, aynı lisede okuyan gençlerdir. Her türlü haylazlığa ve maceraya katılan gençler de bir gün ciddi bir kara alınır. Yiğit evlenmek için ilk adımı atar ve grup bu olaya şaşırır. Bu olaydan sonra artık herkes olgun bir kişi olarak davranacaktırlar çünkü yaşlarının gerektirdiği bazı yapması ve yapılmaması gereken şeyleri Yiğit’in kararı onlara bunu hissettirecektir. 5 liseli arkadaş Yiğit’e veda etmeden önce eski günlerdeki gibi günler geçirmek isterler. Doğa Can Anafarta’nın yönettiği film 20 Ekim 2017 günü vizyona girecektir. Damat Takımı izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Damat Takımı tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Damat Takımı filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Damat Takımı full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Gençlik Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.