Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul, yapımcılığını Necati Akpınar , BKM’nin üstlendiği yönetmen koltuğunda Burak Aksak oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Şahin Irmak , Eda Ece , Cengiz Bozkurt , Necip Memili , Zafer Algöz gibi başarılı isimler yer almaktadır. Deli Dumrul ve Aksak aynı kıza aşık olmuşturlar. İki iyi arkadaş bu hataya nasıl düştüklerini bilmezler. İkili aynı kıza aşık olduktan sonra birbirleri arasında rekabet başlar ve komedi dolu anlar başlar. Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.