Düzensiz Düzenbazlar Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Düzensiz Düzenbazlar Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Düzensiz Düzenbazlar, yapımcılığını İbrahim Vurmaz’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda İbrahim Vurmaz’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ömer Gecü , Metin Keçeci , İbrahim Vurmaz , Buket Efecan , Özkan Ayalp gibi başarılı isimler yer almaktadır. Mümtaz yandaşı Ziya ile üçkağıt işleri ile uğraşmaktadır. Bu ikili Kara Davut adındaki mafyayı dolandırmıştırlar ve başları büyük belaya girmiştir ikili günün birinde yakalanır ve tek yapmaları gereken şey Davut’u ortadan kaldırmak olacaktır. Düzensiz Düzenbazlar izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Düzensiz Düzenbazlar tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Düzensiz Düzenbazlar filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Düzensiz Düzenbazlar full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1117 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.