Eyvah Eyvah 1 Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Eyvah Eyvah 1 Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eyvah Eyvah 1, yapımcılığını Yılmaz Erdoğan , Necati Akpınar ikilisinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ata Demirer , Demet Akbağ , Salih Kalyon , Özge Borak , Tanju Tuncel gibi başarılı isimler yer almaktadır. Hüseyin, Trakyalı bir çalıgıcıdır. Hüseyin’in tek geçim kaynağı klarnettir. Hüseyin’in tek bir aşkı vardır oda Müjgan adındaki kadındır. Hüseyin köyünden ayrılarak İstanbul’a yerleşir ve orada Firuzan adında bir kadın ile tanışır. Firuzan geceleri şarkı söylemektedir ve Hüseyin ise Firuzan’ın şarkı söylediği mekanlarda ona klarneti ile eşlik edecektir. Hüseyin hayatına Firuzan’ın girmesi Firuzan’ın hayatına da Hüseyin’in girmesi ikilinin kahkaha dolu bir dostluk yaşayacaklarını göstermektedir. Eyvah Eyvah 1 izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Eyvah Eyvah 1 tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Eyvah Eyvah 1 filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Eyvah Eyvah 1 full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2010 ve Öncesi Filmler, İmdb +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.