Eyvah Eyvah 2 Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Eyvah Eyvah 2 Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eyvah Eyvah 2, yapımcılığını Yılmaz Erdoğan , Necati Akpınar ikilisinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ata Demirer , Demet Akbağ , Beyazıt Öztürk , Salih Kalyon , Özge Borak gibi başarılı isimler yer almaktadır. İlk film de İstanbul’da yaşayan Hüseyin bu film de babası, Remzi ve Firuzan’ı da yanına alarak memleketine döner. Artık tek bir hedefi kalmıştır oda sevdiği kadının kalbini kazabilmek olacaktır. Müjgan’ın kalbini kazanabilmek için elinden geleni yapacak olan Hüseyin bu esnalarda bin bir türlü maceralar yaşamaktadır. Eyvah Eyvah 2 izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Eyvah Eyvah 2 tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Eyvah Eyvah 2 filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Eyvah Eyvah 2 full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2011 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.