Hızlı ve Tüplü Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Hızlı ve Tüplü Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hızlı ve Tüplü, yapımcılığını Necmi Yıldırım üstlendiği yönetmen koltuğunda Yusuf Güven oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Haldun Boysan , Selahattin Taşdöğen , Yağmur Nazlı Genç , Özgür Teke , Bilal Akif Yörük gibi başarılı isimler yer almaktadır. Gökhan ve Metin, Konya’da doğup büyümüş, küçük yaşlardan beri arabalarla yatıp kalkmış iki tamirci çırağıdır. Kayserili bir galericiden birlikte aldıkları Şahin’den memnun kalmayınca kendi arabalarını kendileri yapmaya karar verirler ve modifiye işine girmeye niyetlenirler. Drift yarışlarına katılma hayallerini gerçekleştirebilmek için çok hevesli olsalar da bu yol kolay bir yol olmayacaktır. Hızlı ve Tüplü izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Hızlı ve Tüplü tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Hızlı ve Tüplü filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Hızlı ve Tüplü full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (3)
    • hdfilmtekpartcom

      Telif hakkından ötürü filmi sitemizde yayınlayamıyoruz lakin telif haklarını aldıktan sonra filmi sizlere sunacağız, çalışmalarımız sürmektedir, iyi günler..

Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.