Kayseri Aslanı Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Kayseri Aslanı Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Kayseri Aslanı, yapımcı koltuğunda yer alanın ismi henüz netlik kazanmamıştır, yönetmen koltuğunda Ali Demirel’in oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun , Algı Eke , Asuman Dabak , Metin Yıldız , Neslihan Acar gibi başarılı isimler yer almaktadır. Kayseri’de oturan Ersin, bir gün şans oyunundan bir miktar para tutturur ve bu para ile kumar oynar ama işler yolunda gitmeyince borçlanır ve borcunu ödemek için esnaf ile anlaşma yapar ve Çin’e ucuz mal getirmek için yola çıkar. Çin’de bir düğünden dolayı başı belaya giren Ersin, Kayseri’ye döner. Ersin’in peşinde mafyalar vardır ve mafyada Kayseri’ye gelir. Kayseri Aslanı izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Kayseri Aslanı tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Kayseri Aslanı filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Kayseri Aslanı full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.