Leblebi Tozu Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Leblebi Tozu Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Leblebi Tozu, yapımcılığını Hande Alpaslan , Taçlı Yapım ikilisinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Hakan Eser oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Metin Yıldız , Erdal Cindoruk , Cengiz Okuyucu , Fulden Akyürek , Ferdi Kurtuldu gibi başarılı isimler yer almaktadır. Birbirini çok seven, çok yakın 3 arkadaş, Çorum’da düzenlenen ‘Medeniyetler Canlanıyor’ etkinliğinde Çorum’un en çok bilinen tarihi eserlerini çalıp zengin olmak için bir plan yaparlar. Ama hesapları tutmayınca başlarına bir sürü olay gelir. Leblebi Tozu izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Leblebi Tozu tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Leblebi Tozu filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Leblebi Tozu full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2016 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.