Manda Yuvası yerli film izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: Manda Yuvası Sansürsüz HD kalitede FullHDFilmTekPart.com Sunar, yorum atmayı unutmayınız.
loading...
Film Bilgileri

Manda Yuvası yerli film izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Manda Yuvası, Manda Yuvası izle, Manda Yuvası sansürsüz izle, Manda Yuvası sansürsüz full hd izle, Manda Yuvası tek parça izle, Manda Yuvası 720p izle, Manda Yuvası 1080p izle, Manda Yuvası reklamsız izle, Manda Yuvası 2015 izle, Manda Yuvası filmini izle

Yapımcılığını İlyas İlbey’in üstlendiği yönetmen koltuğunda da İlyas İlbey’in oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Kadir Çöpdemir, Seray Sever, Yasemin Yalçın, Orhan Bıyıklı, Ferdi Akarnur gibi başarılı isimler yer almaktadır. Manda Yuvası filminin konusu; Aşur, Kastamonu’da yaşayan zengin olma hayalleri kuran çaresiz bir adamdır. Her yıl başka bir hayalle ayrı bir konsept yapan Aşur’un planları hiçte umduğu gibi gitmez. Köyünden ayrılan ve şansını İstanbul’da aramaya karar veren Aşur, edindiği bilgiler neticesinde köyünün çok değerleneceğini ve değişeceğini öğrenir. Hemen köyü hakkında planlar yapan Aşur bu sefer planlarını kendi üzerine yaptıklarının farkında olmayacaktır. Yani ava giderken avlanacaktır. Manda Yuvası izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Manda Yuvası tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Manda Yuvası filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Manda Yuvası full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2015 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.