Oflu Hocanın Şifresi izle Sansürsüz Full HD | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: Oflu Hocanın Şifresi Sansürsüz HD kalitede FullHDFilmTekPart.com Sunar, yorum atmayı unutmayınız.
loading...
Film Bilgileri

Oflu Hocanın Şifresi izle Sansürsüz Full HD | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Oflu Hocanın Şifresi, Oflu Hocanın Şifresi izle, Oflu Hocanın Şifresi sansürsüz izle, Oflu Hocanın Şifresi sansürsüz full hd izle, Oflu Hocanın Şifresi tek parça izle, Oflu Hocanın Şifresi 720p izle, Oflu Hocanın Şifresi 1080p izle, Oflu Hocanın Şifresi reklamsız izle, Oflu Hocanın Şifresi 2014 izle, Oflu Hocanın Şifresi filmini izle

Yapımcılığını Adem Kılıç’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda da Adem Kılıç’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Didem Balçın, Başak Daşman gibi başarılı isimler yer almaktadır. Oflu Hocanın Şifresi filminin konusu; Trabzon’da geçen olaylar da, Doğanspor adlı futbol kulübünün başkanı istifa edince yerine başarılı ve takımı toparlayabilecek bir başkan aranmaktadır. Trabzon’da hoca olan ve herkes tarafından sevilen sayılan Oflu Hoca karşımıza çıkmaktadır. Oflu hocayı herkes başkan yapmak ister ama kendisi hiç başkan olmak istemez. Oflu Hocanın yaptıklarına ister istemez gülüyoruz çünkü şivesi ve konuşmalarıyla herkese komedi tufanı yaşatacaktır. Oflu hocanın babası tam bir kadın avcısıdır. Başkanlığa diğer aday ise Oflu Hoca’nın düşmanı Ahmet de başkanlığa aday olur ve bu durum Oflu’nun hiç hoşuna gitmez. Ve başkanlığına adaylığını koyan Oflu ve Ahmet arasında çekişmeli bir rekabet başlayacaktır. Oflu Hocanın Şifresi izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Oflu Hocanın Şifresi tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Oflu Hocanın Şifresi filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Oflu Hocanın Şifresi full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2014 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.