Öğrenci İşleri Full izle 2015 | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: Öğrenci İşleri Sansürsüz HD kalitede FullHDFilmTekPart.com Sunar, yorum atmayı unutmayınız.
loading...
Film Bilgileri

Öğrenci İşleri Full izle 2015 | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öğrenci İşleri, Öğrenci İşleri izle, Öğrenci İşleri sansürsüz izle, Öğrenci İşleri sansürsüz full hd izle, Öğrenci İşleri tek parça izle, Öğrenci İşleri 720p izle, Öğrenci İşleri 1080p izle, Öğrenci İşleri reklamsız izle, Öğrenci İşleri 2015 izle, Öğrenci İşleri filmini izle

Yapımcılığını M. Yusuf Kulaksız’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Talip Karamahmutoğlu’nun oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Murat Akkoyunlu, Bora Akkaş, Yeliz Şar, Bülent Çolak gibi başarılı isimler yer almaktadır. Öğrenci İşleri filminin konusu; Değerli bir arazi üzerinde bulunan, babadan kalma dershaneyi işleten Kısmet maddi anlamda zor günler yaşar. Bin bir zorlukla işlettiği dershane üzerine müteahhit kardeşi İsmet ile sürekli restleşmektedirler. İsmet dershanenin arsasını satın almaya çalışmaktadır ancak Kısmet her şeye rağmen işini sürdürmeye kararlıdır. Kısmet tüm çabalarına rağmen iflasın eşiğine gelir ve İsmet ile iddiaya girmek zorunda kalır. Buna göre eğer iddiayı kazanırsa İsmet dershanenin borçlarını ödeyecek ve ayrıca öğrencilerden birinin hastane masraflarını da karşılayacaktır. İsmet kazanırsa araziyi satın alacaktır. Kimin sınıfı daha çok sınav kazanırsa iddiayı o kazanmış olacaktır. Kısmet üç yıldır sınavı kazanamayan öğrencilerden kurulu bir sınıfın öğretmeniyken İsmet para karşılığı üniversite öğrencileriyle anlaşıp onlardan oluşan bir sınıf kuracaktır… Öğrenci İşleri izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Öğrenci İşleri tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Öğrenci İşleri filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Öğrenci İşleri full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2015 Filmleri, Gençlik Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.