Öz Hakiki Karakol Tek Parça Full izle | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Öz Hakiki Karakol Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öz Hakiki Karakol, yapımcılığını İbrahim Güler üstlendiği yönetmen koltuğunda yapımcı olan İbrahim Güler oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt , Oktay Gürsoy , Serkan Genç , Sezgin Cengiz , Emin Maltepe gibi başarılı isimler yer almaktadır. Cezaevinden yeni çıkan üç kağıtçı Hasan (Cengiz Bozkurt), yaptığı soygun planını uygulamak için beceriksiz mahalle arkadaşlarıyla birlikte pis işlere tövbe etmiş Kuzey Baba’yı ikna etmeye gider. Kısa yoldan zengin olma hayaliyle yanıp tutuşan gençler, birden kendilerini bir köy karakolunda polis olarak bulurlar. Öz Hakiki Karakol izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Öz Hakiki Karakol tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Öz Hakiki Karakol filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Öz Hakiki Karakol full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2012 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.