Sarmaşık Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Sarmaşık Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sarmaşık, yapımcılığını Tolga Karaçelik , Bilge Elif Turhan ikilinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak , Osman Alkaş , Kadir Çermik , Özgür Emre Yıldırım , Hakan Karsak gibi başarılı isimler yer almaktadır. Bir grup gemi çalışanı yine uzun dönemlik bir sefere çıkmıştırlar. Çalıştıkları şirket batınca işçiler ortada kalmıştır. Deniz güvenlik ekipleri hiçbir yere kıpırdamamalarını emretmişlerdir. Ekip yanlışlıkla girdiği yerden dolayı garip olaylar başlarını saracaktır. Sarmaşık izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Sarmaşık tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Sarmaşık filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Sarmaşık full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, İmdb +7 Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1117 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.