Silsile Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Silsile Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...

Silsile, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan , Serkan Keskin , Tardu Flordun , İlker Kaleli , Esra Bezen Bilgin gibi başarılı isimler yer almaktadır. Ece ve Cenk ikilisinin arasında geçmişte olan bir aşk vardır. Ece yeniden Cenk’in yanına gelir ve yarım kalan aşk birden alevlenir. Bir gün evde hırsızlık olayı yaşanır ve o anda Ece evden gider Cenk’in arkadaşı gelir. Garip olayların döndüğü film de, üç kişinin de birbirinden sakladıkları sırlar herkesi üzecektir. Silsile izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Silsile tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Silsile filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Silsile full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.