Tut Sözünü Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Tut Sözünü Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Tut Sözünü, yapımcılığını Turbude Film , Burhan Türk ikilinin üstlendiği yönetmen koltuğunda Oğuz Çelik’in oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Zafer Algöz , Kemal Uçar , Demet Özdemir , Giray Altınok , Erkan Can gibi başarılı isimler yer almaktadır. Yalçın ve Bahadır huyları ve yaptıkları birbirlerine benzemeyen iki iyi dostturlar. Ama bu dostluk Yalçın’ın ölümü ile son bulur ama bir gün Yalçın’ın hayaleti Bahadır’ın karşısına çıkar. Yalçın’ın hayaletinin gelme sebebi ise Yalçın hayattayken verdiği bir söz vardır ve o sözü yapması gerekmektedir yoksa rahat uyuyamayacaktır. Tut Sözünü izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Tut Sözünü tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Tut Sözünü filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Tut Sözünü full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2014 Filmleri, Fantastik Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1158 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.