Yarım Tek Parça Full izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
loading...
Film Bilgileri

Yarım Tek Parça Full izle | 720p |

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yarım, yapımcılığını Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda da Çağıl Nurhak Aydoğdu Kılıç’ın oturduğu başarılı filmin oyuncu kadrosunda Ece Tatay , Hülya Böcekli , Ahmet Kaynak , Gözde Okur , Serhat Yiğit gibi başarılı isimler yer almaktadır. Fidan ve ailesi geçimini çobanlık yaparak geçirmektedirler. Fidan henüz daha 15 yaşında genç bir kızdır. Babası Fidan’ı başlık parası karşılığında gelin verir ve Fidan ailesinden ayrılarak köyünden çok uzaklara gider. Fidan’ın evlendiği adam zeka geriliği yaşamaktadır. Yarım izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Yarım tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Yarım filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Yarım full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. fullhdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Kategori: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 1160 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.